Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

AUTOCHLOR - OCEANIC:
World Leading Salt Water Chlorinators 

Autochlor Eurocenter - evropské zastoupení předního světového výrobce vodohospodářských technologií Australian Innovative Systems Pty Ltd., Australia.


 

rp SMC 20 sr-sa

 

Autochlor™ = Sůl + voda + elektřina = dokonale čistá voda

Autochlor™ je revoluční technologie

Vítěz národní ceny Yellow Pages Business Idea Grant 2005 a stříbrná cena na International Gaia Awards 2008 v Dubaji pro jeho pokrokové funkce. Autochlor™ je on-site zařízení , schopné produkovat chlór IN-LINE.

Autochlor™ šetří energii

Technologie Switch Mode Power Supply přináší až 60% úsporu elektrické energie a automaticky pracuje s různou úrovní salinity. (obsahu soli) od 0,3 % - 3,8 %. (mírně slaná – mořská voda)

Autochlor™ je "zelený"

Díky tomu, že Autochlor™ prakticky odstraňuje potřebu použití nebezpečných chemikálií, je bezpečnou a ekologicky příznivou alternativou tradičním způsobům úpravy vody. Při předběžném hodnocení v rámci programu Green Building Scheme dosáhl kladného hodnocení pro přijetí kritérií Green Building.

Autochlor™ je univerzální

Společnost Australian Innovative Systems Pty Ltd., vyvinula různé modely, které se hodí pro řadu aplikací. Systém Autochlor™ lze dodatečně instalovat do existujících zařízení. Autochlor™ se dodává sestavený v rámové konstrukci pro snadnou instalaci nebo jako modulární systém, který umožní montáž i v omezeném prostoru..

Autochlor™ je bezpečný

Systém Autochlor™ odstraňuje nebezpečí kontaminace životního prostředí chemickými látkami i riziko působení nebezpečných látek na obsluhující personál klasických chloroven. Systém Autochlor™ byl vyroben a navržen v Austrálii, je robustní, spolehlivý a je na něj poskytována tříletá záruka.

 

=